Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia podejmie wicelidera. Kacprzak: Oby przerwa nie wpłynęła na naszą dyspozycję

Piłkarki z Ostrowi Mazowieckiej zmierzą się z FUKS Pułtusk. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00 na naszym obiekcie.

2022/04/ostrovia-jpg_6262c13bb7415

Podopieczne Michała Kacprzaka ostatnie spotkanie rozegrały 7 maja. Wówczas przegrały 0:4 z Legią Soccer Schools Warszawa. Starcie z Polonia Warszawa zostało przełożone na 9 czerwca, zaś w miniony weekend nasze otrzymały punkty bez gry, gdyż rywalki - KS II Raszyn nie zdołały zebrać składu.

- W niedziele przystępujemy do meczu po trzytygodniowej przerwie. Mam nadzieję, że przerwa nie wpłynie na naszą dyspozycję. Drużyna jest zmobilizowana i głodna gry - mówi szkoleniowiec.

Kasprzaka martwi kontuzja rozgrywającej. W spotkaniu z wiceliderkami z Pułtuska nie będzie mogła wystąpić Karolina Piasecka. Wierzę, że pozostałe dziewczyny staną na wysokości zdania - dodaje. Jesienią FUKS wygrał 5:0 z naszymi zawodniczkami.