Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


"Małkińska Noc z Gwiazdami" już w sobotę! Sprawdź program wydarzenia

Po pandemicznej przerwie powraca impreza plenerowa w Małkini Górnej. "Małkińska Noc z Gwiazdami" odbędzie się już w sobotę, a gwiazdą wieczoru będzie Budka Suflera.

2022/06/screenshot-2022-06-06-at-14-51-37-juz-wkrotce-po-raz-pierwszy-malkinska-noc-z-gwiazdami-png_629df8c068dd0 Fot. Urząd Gminy Małkinia Górna

"Małkińska Noc z Gwiazdami" to jedna z większych imprez plenerowych, która zaplanowana jest na sobotę 25 czerwca. Impreza odbędzie się na gminnym stadionie sportowym przy ul. Kolejowej w Małkini Górnej. Nowa lokalizacja imprezy masowej spowodowana jest utrudnieniami wynikającymi z budowanej kanalizacji w rejonie miejscowości Zawisty Nadbużne i Rostki Wielkie.

Gwiazdą wieczoru w Małkini Górnej będzie Budka Suflera - polski zespół rockowy, którego piosenki zna nie tylko starsze społeczeństwo, ale również młodsze. Zespół istnieje od 1974 roku i podbił serce nie jednej osobie. Budka Suflera na swoim koncie ma piosenki takie jak: "Takie Tango", "Jolka, Jolka" oraz "Jest taki samotny dom". Ich najnowszy utwór pt. "O tobie myślę w zimną noc" został opublikowany niecałe dwa miesiące temu.

Tego wieczoru na scenie wystąpi również zespół Topky, który składa się z dwóch melodyjnych głosów. Dziewczyny, które kiedyś śpiewały w zespole Top Girls, postanowiły działać w duecie i stworzyć swoje własne utwory m.in.: "Szpile" oraz "Bez wad", a także zaśpiewały razem z MiłymPanem i Defisem w piosence "Jeden taniec jedna noc".

Podczas "Małkińskiej Nocy z Gwiazdami" wystąpi zespół Playboys, którego teledyski w serwisie YouTube mają nawet ponad 40 mln wyświetleń. Pomimo że zespół istnieje od 2013 roku, to może pochwalić się licznymi nagrodami.

Program wydarzenia:

17.30 Koncert zespołu "DYSTANS"

19.00 Koncert zespołu "TOPKY"

20.15 Oficjalne otwarcie imprezy przez Wójt Gminy Małkinia Górna

20.30 Gwiazda Wieczoru "BUDKA SUFLERA"

22.00 Koncert zespołu "PLAYBOYS"

Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.