Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Ostrowskie szkoły podstawowe na seansie filmu pt. "Dolina Bugu - ptaki widzą lepiej"

Ostrowskie szkoły podstawowe zostały zaproszone na seans filmu pt. "Dolina Bugu - ptaki widzą lepiej" dzięki Burmistrzowi Miasta Ostrów Mazowiecka.

2022/06/seans-dolina-bugu-fot-urzad-miasta-i-gminy-ostrow-mazowiecka-jpg_62b2e909d2db2 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

Dzięki inicjatywie Burmistrza Miasta Jerzego Bauera uczniowie ostrowskich szkół podstawowych mieli okazję wybrać się na seans filmu pt. "Dolina Bugu - ptaki widzą lepiej". W filmie ukazane było piękno przyrody nadbużańskiej oraz przedstawiony był cykl życia różnych gatunków ptaków. Na ekranie pojawiły się również inne zwierzęta, które zamieszkują Dolinę Bugu takie jak łosie, wilki czy bobry. Podczas seansu reżyser i scenarzysta Emilian Sito opowiadał o sprzęcie, którego użyto podczas pracy nad filmem i co zrobić, aby uchwycić najlepsze momenty.

Po obejrzeniu seansu uczniowie mieli okazję zadawać pytania reżyserowi oraz poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.