Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Teatr


Spektakl "Przygoda w bibliotece..." wystawiony przez dziecięco-młodzieżową grupę teatralną

W pierwszy dzień lata przy Bibliotece Publicznej w Broku miała miejsce premiera spektaklu pt. "Przygoda w Bibliotece...".

2022/06/spektakl-pt-przygoda-w-bibliotece-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_62b31aa6ac15f Fot. Biblioteka Publiczna w Broku / Facebook

We wtorek 21 czerwca o godz. 18.00 młodzi aktorzy odegrali swoje role w premierowym spektaklu pt. "Przygoda w Bibliotece...". Sztuka wystawiona była na Sali Widowiskowej w Broku, a na scenie zaprezentowała się dziecięco-młodzieżowa grupa teatralna, która działa przy Bibliotece Publicznej w Broku. Odbyło się także uroczyste zakończenie kolejnego sezonu spotkań, gdzie przez cały rok młodzi uczestnicy zdobywali nowe umiejętności i doświadczenia pod okiem instruktora oraz reżysera wystawianego   spektaklu - Dominiki Potomskiej-Pecury.

Dzieci i młodzież po sztuce zostały nagrodzone przez publiczność gromkimi brawami za trud i zaangażowanie włożone w próby.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.