Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Klasa A nie dla GKS Andrzejewo

Piłkarze Łukasza Kamińskiego kolejny sezon spędzą w Klasie B. Dzisiaj GKS Andrzejewo rozegrał rewanżowe spotkanie barażowe.

2021/10/andrzejewo-jpg_615772505242e

Nasi w pierwszym starciu ulegli 1:4 Tamce Dzierzgowo i było niemal pewne, że o wywalczenie promocji będzie niezwykle ciężko. Zaczęło się idealnie, bo już po 26 minutach nasi wygrywali 2:0, co pozwalało myśleć o dobrym wyniku. Niestety, goście wyrównali jeszcze przed przerwą.

W 55 minucie Tamka objęła prowadzenie. Niespełna kwadrans później GKS doprowadził do wyrównania, jednak w kolejnych fragmentach to goście dwukrotnie cieszyli się z goli i po ostatnim gwizdku mogli się radować z awansu po 10 latach występów w najniższej klasie rozgrywkowej.