Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis


Otwarty turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży. Jeśli jesteś miłośnikiem tenisa to coś dla ciebie

Kidspace wspólnie ze Stowarzyszeniem tenisowym GEM zapraszają do wzięcia udziału w turnieju tenisowym na kortach miejskich w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/07/turniej-tenisowy-dla-dzieci-i-mlodziezy-fot-stowarzyszenie-tenisowe-gem-imienia-zenona-kacpury-jpg_62cd40975698a Fot. Stowarzyszenie Tenisowe GEM imienia Zenona Kacpury / Facebook

W sobotę 16 lipca o godz. 9.00 na kortach miejskich w Ostrowi Mazowieckiej zaplanowany jest turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży. Organizatorami są Kidspace wraz ze Stowarzyszeniem tenisowym GEM imienia Zenona Kacpury. Turniej zostanie podzielony na grupy wiekowe, bez podziału na chłopców i dziewczęta. Wyłoniono trzy grupy wiekowe: do 12 lat, 14 lat oraz 18 lat. Turniej jest otwarty dla wszystkich, każdy może przyjść i dopingować uczestników.

Zapisy do wzięcia udziału w turnieju odbywają się u trenerów: Bogdana Knapa pod numerem tel. 665 374 251 oraz u Waldemara Rępy pod numerem tel. 662 047 346 lub w dniu wydarzenia do godz. 9.00.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.