Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


"Wojna z dziadkiem" podczas kina plenerowego w Wąsewie

Gmina Wąsewo oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zapraszają wszystkich na kino plenerowe. Nie zabraknie przekąsek oraz emocji na ekranie!

2022/07/kino-plenerowe-w-wasewie-fot-gminna-biblioteka-publiczna-w-wasewie-png_62dfade439c47 Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

Gmina Wąsewo wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Wąsewie organizują wydarzenie, które odbędzie się już w niedzielę 31 lipca o godz. 21.00. Jest to kino plenerowe, na którym nie zabraknie przekąsek, popcornu, waty cukrowej oraz lemoniady. Jak w prawdziwym kinie! Wydarzenie będzie miało miejsce na boisku sportowym przy ul. Armii Krajowej 6 w Wąsewie. Film wyświetlany na ekranie ma tytuł "Wojna z dziadkiem".

Dodatkowo organizatorzy zapewniają leżaki, aby móc zrelaksować się i zatracić w fabule filmu, niestety ilość leżaków jest ograniczona, więc warto wziąć ze sobą kocyk i poduszkę.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.