Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Plenerowy seans filmowy w Wąsewie! (zdjęcia)

Kino plenerowe w Wąsewie cieszyło się dużą popularnością. Leżaki, kocyki, przekąski oraz zabawny film wprowadziły niesamowitą atmosferę na wydarzeniu.

2022/07/kino-plenerowe-w-wasewie-fot-ostrowmaz24-jpg_62e6dd0d9bc0f

Jesteśmy już po plenerowym seansie filmowym, który odbywał się, z powodu niepogody, na hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Wydarzenie rozpoczęło się w niedzielę 31 lipca o godz. 21.00. Właśnie wtedy na ekranie pojawił się film pt. "Wojna z dziadkiem". Film był z gatunku familijnego oraz komediowego, dlatego nie było ograniczenia wiekowego co do oglądalności. Wstęp również był bezpłatny, więc całe rodziny zebrały się, aby wspólnie obejrzeć seans. Film opowiadał o młodym chłopcu Peterze, który musiał dzielić pokój z dziadkiem. Dziadek przeprowadził się do domu chłopca po śmierci żony, a chłopiec chcąc odzyskać swój kącik musiał zrobić wszystko, aby pozbyć się dziadka i w ten sposób rozpoczęła się wojna pomiędzy nimi.

Każdy z widzów oglądał film w skupieniu, śmiejąc się od czasu do czasu. Na wydarzeniu tak jak w prawdziwym kinie nie zabrakło przekąsek, popcornu, lemoniady oraz innych napojów. Dodatkowo do dyspozycji przybyłych gości były leżaki, jednak z powodu ograniczonej ilości siedzisk wiele osób zabrało ze sobą również kocyki.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Plenerowy seans filmowy w Wąsewie! (zdjęcia)

1/49
2/49
3/49
4/49
5/49
6/49
7/49
8/49
9/49
10/49
11/49
12/49

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.