Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Seans filmowy w plenerze - gmina Boguty-Pianki zaprasza!

Wójt gminy Boguty-Pianki oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach zapraszają na plenerowy seans filmowy.

2022/08/kino-plenerowe-w-bogutach-piankach-jpg_62e929b86f0f6 Fot. Urząd Gminy w Bogutach-Piankach

Dyrektor GOKiS w Bogutach-Piankach oraz wójt gminy Boguty-Pianki organizują sens filmowy w kinie plenerowym, który odbędzie się w piątek 5 sierpnia o godz. 19.00 na placu za Urzędem Gminy, jednak w razie niepogody seans zostanie przeniesiony na halę sportową w Szkole Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach. Na ekranie pojawi się film pt. "Wojna z dziadkiem". Jest to film z gatunku familijnego, więc każdy bez względu na wiek może przyjść na wydarzenie. Dodatkowo wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorzy chcąc sprawić, aby film oglądało się jeszcze przyjemniej przygotują stoiska z przekąskami, popcorn oraz zapewnią miejsca siedzące. Seans jest realizowany w ramach projektu "Łagodzenie skutków pandemii wśród grupy wysokiego ryzyka - osoby 60+".

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.