Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


W Małkini Górnej odbędzie się kino plenerowe! Na ekranie pojawi się "Mia i Biały Lew"

Małkinię Górną w piątek 5 sierpnia odwiedzi Letnie Kino Nadzieja, które po raz kolejny zaprasza swoich słuchaczy do spędzenia wieczoru przy dobrym seansie.

2022/08/kino-plenerowe-malkini-gornej-fot-urzad-gminy-malkinia-gorna-jpg_62ea6d044a853 Fot. Urząd Gminy Małkinia Górna

Już w piątek 5 sierpnia o godz. 21.00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się kino plenerowe w ramach Letniego Kina Nadziei 2022. W tym roku na ekranie pojawi się produkcja nakręcona w sercu dzikiej Afryki pt. "Mia i Biały Lew".

Organizatorzy wydarzenia zapewniają leżaki, a wstęp na wydarzenie jest wolny!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.