Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Piątkowy wieczór w Bogutach-Piankach pełen atrakcji (zdjęcia)

Kino plenerowe w Bogutach-Piankach było strzałem w dziesiątkę. Stoiska z przekąskami, popcorn oraz zabawny film wprowadziły wyjątkową atmosferę. 

2022/08/kino-plenerowe-boguty-pianki-fot-ostrowmaz24-jpg_62f0b1f536042

W piątek 5 sierpnia w Bogutach-Piankach o godz. 19.00 rozpoczęło się kino plenerowe, podczas którego na ekranie pojawi się film pt. "Wojna z dziadkiem". Był to film z gatunku familijnego, więc każdy bez względu na wiek przyszedł na wydarzenie. Dodatkowo wstęp był całkowicie bezpłatny. Dzięki takiej inicjatywie wspólny czas mogły spędzić całe rodziny. Seans filmowy odbył się na placu za Urzędem Gminy Boguty-Pianki. Film opowiadał o młodym chłopcu Peterze, który musiał dzielić pokój z dziadkiem. Dziadek przeprowadził się do domu chłopca po śmierci żony, a chłopiec, chcąc odzyskać swój kącik musiał zrobić wszystko, aby pozbyć się dziadka i w ten sposób rozpoczęła się wojna pomiędzy nimi.

Na miejscu dostępne były stoiska z przekąskami, popcorn, a także zostały zapewnione miejsca siedzące. Seans realizowany był w ramach projektu "Łagodzenie skutków pandemii wśród grupy wysokiego ryzyka - osoby 60+".

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Piątkowy wieczór w Bogutach-Piankach pełen atrakcji (zdjęcia)

1/17
2/17
3/17
4/17
5/17
6/17
7/17
8/17
9/17
10/17
11/17
12/17

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.