Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Piątkowy wieczór w Bogutach-Piankach pełen atrakcji (zdjęcia)

Kino plenerowe w Bogutach-Piankach było strzałem w dziesiątkę. Stoiska z przekąskami, popcorn oraz zabawny film wprowadziły wyjątkową atmosferę. 

2022/08/kino-plenerowe-boguty-pianki-fot-ostrowmaz24-jpg_62f0b1f536042

W piątek 5 sierpnia w Bogutach-Piankach o godz. 19.00 rozpoczęło się kino plenerowe, podczas którego na ekranie pojawi się film pt. "Wojna z dziadkiem". Był to film z gatunku familijnego, więc każdy bez względu na wiek przyszedł na wydarzenie. Dodatkowo wstęp był całkowicie bezpłatny. Dzięki takiej inicjatywie wspólny czas mogły spędzić całe rodziny. Seans filmowy odbył się na placu za Urzędem Gminy Boguty-Pianki. Film opowiadał o młodym chłopcu Peterze, który musiał dzielić pokój z dziadkiem. Dziadek przeprowadził się do domu chłopca po śmierci żony, a chłopiec, chcąc odzyskać swój kącik musiał zrobić wszystko, aby pozbyć się dziadka i w ten sposób rozpoczęła się wojna pomiędzy nimi.

Na miejscu dostępne były stoiska z przekąskami, popcorn, a także zostały zapewnione miejsca siedzące. Seans realizowany był w ramach projektu "Łagodzenie skutków pandemii wśród grupy wysokiego ryzyka - osoby 60+".

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Piątkowy wieczór w Bogutach-Piankach pełen atrakcji (zdjęcia)

1/17
2/17
3/17
4/17
5/17
6/17
7/17
8/17
9/17
10/17
11/17
12/17

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.