Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Kino plenerowe w Bogutach-Piankach. Na ekranie pojawił się film pt. "Wakacje Mikołajka" (zdjęcia)

Społeczność zebrała się w Bogutach-Piankach, aby wspólnie obejrzeć familijno komediowy film w kinie plenerowym.

2022/08/kino-plenerowe-w-bogutach-piankach-fot-ostrowmaz24-jpg_62ffe5a5bd540

W piątek 19 sierpnia o godz. 20.00 w Bogutach-Piankach na placu za Urzędem Gminy na ekranie pojawił się film pt. "Wakacje Mikołajka". Duża ilość osób zebrała się, aby wspólnie spędzić czas i zrelaksować się przy familijno komediowym seansie. Film opowiadał o chłopcu, który właśnie rozpoczynał wakacje. Spakował walizki i udał się w niezapomnianą podróż, pełną niespodzianek do Bretanii. Film zachwycił najmłodszych, ale dorośli również byli zaciekawieni fabułą i co jakiś czas rozbawieni, wybuchali śmiechem przy zabawnych momentach w filmie.

Organizatorzy zadbali, aby w kinie plenerowym nie zabrakło miejsc siedzących, więc rozstawiona została duża ilość leżaków. Dostępne były również stoiska z popcornem i przekąskami, dzięki czemu każdy mógł poczuć się jak w prawdziwym kinie. Był to wieczór pełen emocji i niezapomnianej atmosfery!

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Kino plenerowe w Bogutach-Piankach. Na ekranie pojawił się film pt. "Wakacje Mikołajka" (zdjęcia)

1/56
2/56
3/56
4/56
5/56
6/56
7/56
8/56
9/56
10/56
11/56
12/56

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.