Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Kino


Chętni mieszkańcy gminy obejrzą seans filmowy pt. "Był sobie pies"

W Bogutach-Piankach po raz kolejny będzie można wspólnie spędzić czas podczas kina plenerowego. Tym razem na ekranie pojawi się film pt. "Był sobie pies".

2022/08/kino-plenerowe-boguty-pianki-fot-ostrowmaz24-17-jpg_62f5ff736763a

Już w piątek 9 września o godz. 19.00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach odbędzie się kino plenerowe, podczas którego wszyscy chętni będą mieli możliwość obejrzeć film pt. "Był sobie pies".  Opowiada on o psie, który odnajduje sens swego istnienia, gdy po odejściu z tego świata niespodziewanie odradza się ponownie w kolejnym psim wcieleniu.

Na miejscu dostępne będą słodkie przekąski, popcorn, a także miejsca siedzące dla wszystkich zainteresowanych seansem.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.