Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Lekkoatletyka


Piórkowski, Dąbrowska i Sokołowska jadą na mistrzostwa Polski!

Bardzo udane starty zanotowali młodzicy i młodziczki Ostrowianki Ostrów Mazowiecka podczas zawodów międzywojewódzkich w Radomiu. 

2022/09/fotoram-io-28-jpg_63218ec612353

Najprawdopodobniej już trójka naszych przedstawicieli uzyskała awans na mistrzostwa Polski, które odbędą się w Lublinie. W Radomiu na starcie pojawili się przedstawiciele z województw: mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. W kategorii U-16 pierwsze miejsce wywalczył Jakub Piórkowski, który w skoku wzwyż osiągnął 170 cm, co dało mu pierwsze miejsce.

Z najwyższego miejsca na podium cieszyła się Julia Dąbrowska. W wieloskoku uzyskała 10,60 m, co jest jej nowym rekordem życiowym. Drugą lokatę wywalczyła Patrycja Sokołowska. Jej wynik i- 10,48 m jest nową "życiówką" utalentowanej lekkoatletki.

Szóstą pozycję zajęła Anna Nurkiewicz w rzucie dyskiem. Wynik 27,52 m jest nowym rekordem życiowym. Sztafeta 4 x 100 m w składzie: Wiktoria Sokołowska, Julia Dąbrowska, Anna Nurkiewicz i Patrycja Sokołowska wywalczyły siódmą pozycję.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.