Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Konkurs "The Voice of Ostrów Mazowiecka" będzie miał swój finał z gościem specjalnym!

Miejska Biblioteka Publiczna organizuje konkurs pt. "The Voice of Ostrów Mazowiecka", którego finał odbędzie się z gościem specjalnym!

2022/09/moje-facynacje-final-konkursu-the-voice-of-ostrow-mazowiecka-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_632817df37f55 Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek, 22 września o godz. 17.00 w Starej Elektrowni przy ul. 11 Listopada 7 odbędzie się finał konkursu "The Voice of Ostrów Mazowiecka", organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej. W programie wydarzenia przewidziane jest wręczenie nagród oraz występ laureatów konkursu na najlepsze wykonanie piosenek z repertuaru Anny German, Anny Jantar, Ireny Jarockiej. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Na konkursie pojawi się również gość specjalny, którym została Mariola Pryzwan. Mariola Pryzwan jest nauczycielem - bibliotekarzem, publicystką i biografistką oraz urodziła się w Ostrowi Mazowieckiej. Opowie nam o karierze, muzyce i życiu prywatnym piosenkarek.

Wydarzenie realizowane jest w ramach programu dotacyjnego Blisko dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach #NPRCz 2.0 na lata 2021-2025.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.