Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Konkurs pieśni patriotycznej "Młodzi śpiewają dla Niepodległej"

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu ostrowskiego mogą wziąć udział w konkursie pieśni patriotycznych "Młodzi śpiewają dla Niepodległej".

2022/09/palakat-konkurs-piesni-patriotycznych-fot-sp3-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_632c05ec17bae fot. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej

Stowarzyszenie Kobiety wspierają kobiety zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie pieśni patriotycznej pn. "Młodzi śpiewają dla Niepodległej".

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Dla wygranych przewidziane są następujące nagrody:

  • I miejsce - voucher o wartości 2000 zł.,
  • II miejsce - voucher o wartości 1500 zł.,
  • III miejsce - voucher o wartości 1000 zł.

Do konkursu należy zgłosić się do 24 października.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.