Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Zmiana terminu wernisażu wystawy "BEKSIŃSKI - W świecie surrealizmu"

Data terminu wernisażu wystawy "BEKSIŃSKI - W świecie surrealizmu" została zmieniona ze względu na trwające nad nią pracę.

2022/09/wystawa-beksinski-przelozenie-terminu-wystawy-fot-jatki-jpg_632c5c02e5fc5 Fot. Galeria Sztuki Jatki

Ze względu na trwające nad wystawą "BEKSIŃSKI - W świecie surrealizmu" prace, wernisaż zostaje przełożony na środę 19 października na godz. 18.00.

- Zdzisław Beksiński ur. 24 lutego 1929 w Sanoku, zm. 21 lutego 2005 w Warszawie. Najbardziej znany z tzw. fantastycznego okresu twórczości, kiedy malował obrazy przesiąknięte indywidualnym stylem, nawiązującym do apokaliptycznych wizji. Inspirację do dzieł czerpał z wizji nawiedzających go w trakcie snu. Malowanie pomagało mu oswoić dręczący go nieustannie lęk przed śmiercią. - informują organizatorzy wystawy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.