Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Droga powiatowa na odcinku Brok - Stare Kaczkowo odebrana i gotowa do użytkowania (zdjęcia)

Kolejna inwestycja, która została zrealizowana w powiecie ostrowskim to przebudowa drogi powiatowej na odcinku Brok - Stare Kaczkowo wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 694.

2022/10/droga-powiatowa-na-odcinku-brok-stare-kaczkowo-fot-ostrowmaz24-jpg_634d557e7f875

W środę 12 października odbyło się odebranie inwestycji "Przebudowa drogi powiatowej nr 2657W na odcinku Brok - Stare Kaczkowo wraz z rozbudową skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 694", która jest kolejną zrealizowaną inwestycją w powiecie ostrowskim. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a także środków rezerwy subwencji ogólnej. Również gmina Brok udzieliła pomocy na realizację zadania.

Jezdnię wykonano z betonu asfaltowego oraz pobocza, a także miejscowo chodnik i perony przystankowe. Dodatkowo zostały przebudowane zjazdy na działki przyległe, istniejące rowy oczyszczono i pogłębiono oraz wybudowano nowe. Pod zjazdami i chodnikami wykonane zostały przepusty.

Wykonawcą inwestycji był Mirosław Przesmycki z siedzibą w Małkini Górnej, a obowiązki inspektora nadzoru inwestorskiego objął Dariusz Zbieć, który prowadzi działalność pod nazwą DARFIK Firma Projektowo-Usługowa Dariusz Zbieć z siedzibą w Siedlcach.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Droga powiatowa na odcinku Brok - Stare Kaczkowo odebrana i gotowa do użytkowania (zdjęcia)

1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.