Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Obchody Dnia Edukacji Narodowej i uroczyste otwarcie sali gimnastycznej w ostrowskim "Rubinku"

W Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej uczczono Dzień Edukacji Narodowej, gdzie odbyło się również otwarcie nowej sali gimnastycznej. Na wydarzeniu pojawił się starosta ostrowski Zbigniew Chrupek.

2022/10/obchody-dnia-edukacji-narodowej-i-uroczyste-otwarcie-sali-gimnastycznej-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_634d4b91bcbbe Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W piątek 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Obchody tego dnia odbyły się również w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Z tej okazji starosta ostrowski Zbigniew Chrupek podziękował wszystkim nauczycielom za ciężką pracę oraz nauczanie młodego pokolenia. Zbigniew Chrupek wspólnie z wicestarostą Józefem Rostkowskim wręczyli nauczycielom oraz dyrektorom placówek, których organem prowadzącym jest Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej nagrody i kwiaty.

Podczas wydarzenia obyło się również otwarcie nowej sali gimnastycznej w ostrowskim "Rubinku", gdzie uroczyście przecięto wstęgę. Remont sali przeprowadziła firma pn. "Rudziński Wiesław Zakład Remontów Ogólnobudowlanych". Dzięki pracom remontowym poprawił się stan przyszkolnej infrastruktury sportowej, przeznaczonej na potrzeby realizacji zajęć wychowania fizycznego. Koszt inwestycji wyniósł 913 tys. 30.39 złotych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.