Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Sporty walki

Zofia Perzan ze złotem. Oliwia Staniaszek z brązem!

Zofia Perzan i Oliwia Staniaszek stanęły na podium w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

2022/10/perzan-jpg_63502f54c5fe8

15 października odbył się XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o puchar prezydenta Ciechanowa. Brokowski Klub Karate Kyokushinkai reprezentowały: Zofia Perzan i Oliwia Staniaszek. Obie dziewczyny świetnie sobie poradziły w turnieju.
Zosia pewnie wygrała wszystkie walki i tym samym zwyciężyła swoją kategorię. Oliwia wygrała walkę eliminacyjną i dostała się do strefy medalowej. Tu spotkała się z rówieśniczką z Białegostoku. Rywalka nieznacznie wykazała przewagę i pokonała naszą reprezentantkę. Oliwia z Ciechanowa wyjechała z brązowym medalem.

W turnieju uczestniczyło niemalże 300 zawodników reprezentujących 26 klubów z terenu całego kraju.