Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Odsłonięcie odrestaurowanego pomnika w miejscowości Biel z grupą motocyklową Stajnia

W miejscowości Biel odbyło się uroczyste odsłonięcie zrewitalizowanego pomnika z okazji 50. rocznicy odsłonięcia głazu upamiętniającego ofiary hitlerowskiego ludobójstwa popełnionego w okolicznych lasach.

2022/10/odsloniecie-pomnika-w-miejscowosci-biel-z-grupa-motocyklowa-stajnia-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63565b383f32a Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W piątek 21 października w miejscowości Biel, dzień przed 50. rocznicą odsłonięcia głazu upamiętniającego ofiary hitlerowskiego ludobójstwa popełnionego w okolicznych lasach, nastąpiło odsłonięcie zrewitalizowanego pomnika przez grupę motocyklową Stajnia. Pomnik został odnowiony dzięki grupie motocyklowej przy współpracy z Nadleśnictwem Ostrów Mazowiecka i Ostrowskim Stowarzyszeniem "Ludzie z Pasją".

Na uroczystości pojawił się również starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, który wraz z obecnymi gośćmi oficjalnie przeciął wstęgę oraz wygłosił przemówienie.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.