Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Seniorzy odbyli spotkanie o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i wyłudzeniach - "Razem bezpieczniej - Powiat Ostrowski"

Klub Senior + w Ostrowi Mazowieckiej miał okazję spotkać się z gośćmi, którzy porozmawiali z seniorami na ważne tematy - bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz oszustwa i wyłudzenia różnymi metodami.

2022/10/spotkanie-z-seniorami-o-bezpieczenstwie-i-wyludzeniach-fot-starostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_635a2c9ed0e3c Fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

W środę 26 października w Klubie Senior + w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie poświęcone seniorom. Na rozmowach pojawili się m.in. starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, Milena Waracka oraz Patrycja Popławska pracownicy Wydziału Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych, sierż. szt. Emila Podbielska przedstawiciel KPP i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Na spotkaniu zostały omówione zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz proceder oszustw i wyłudzeń metodami na wnuczka, policjanta czy też inkasenta.

Po rozmowach każdy z uczestników otrzymał pakiet seniora zawierający artykuły promujące bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz akcesoria odblaskowe poprawiające widoczność na drodze. Spotkania organizowane są w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego na lata 2016 - 2023 pt. "Razem bezpieczniej - Powiat Ostrowski" i będą przeprowadzane cyklicznie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.