Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pozostałe


Justyna Jasko. W sobotę złoto. W niedzielę? No też złoto! (zdjęcia)

Miniony weekend na długo pozostanie w pamięci Justyny Jasko. Trenerka i instruktorka w Ten Fitness Ostrów Mazowiecka, a w przeszłości prowadząca zajęcia w West Side Fitness Ostrołęka wywalczyła złote medale na dwóch imprezach.

2022/10/fotoram-io-4-jpg_635bb47c41f76

29-latka w sobotę wybrała się na Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness. Wywalczyła złoty medal w kategorii bikini fitness kobiet do 169 cm. Zawodniczka z Małkinii Górnej dzień później w Grodzisku Wielkopolskim wzięła udział w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness. W kategorii bikini fitness kobiet powyżej 164 cm zwyciężyła i zdobyła puchar kraju!

- To dla mnie ogromne wyróżnienie - zostać najlepszą Polka w swojej kategorii. Jestem niezmiernie szczęśliwa. Wielkie podziękowania należą się również mojemu trenerowi za wkład pracy jaki włożył w moje przygotowania. Dziękuje również mojej rodzinie, która wspiera mnie w dążeniu do celu. To dla mnie bardzo udany i owocny sezon. Do tej pory w ostatnich miesiącach udało mi się zdobyć siedem medali, z czego cztery to złote. Sezon startowy na ten rok jeszcze się nie skończył. W przyszłym miesiącu planuje kilka startów na scenie międzynarodowej - mówi Justyna Jasko.

29-latka jest ciekawa, na ile pozwoli jej organizm wytrwać w wysokiej formie. - Jak dotąd nie zdarzyło mi się być tak długo w formie startowej. Liczę, że forma się utrzyma i uda mi się znów stanąć na podium i przywieźć do Polski jakiś krążek. Nie ukrywam, że moim największym marzeniem i celem, jest stanąć w przyszłym roku na scenie mistrzostw świata. Chciałam zaznaczyć, że zawody to nie tylko rywalizacja, to również świetna zabawa, super przygoda i dla każdej z nas niezapomniane przeżycie, a zdobycie medalu to już taka „wisienka na torcie”. Z każdych zawodów przywożę bagaż wspomnień, które będą ze mną na zawsze. Dzięki tej pasji poznałam mnóstwo fajnych ludzi i zawiązałam przyjaźnie, które myślę, że zostaną na całe życie - kończy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Justyna Jasko. W sobotę złoto. W niedzielę? No też złoto! (zdjęcia)

1/27
2/27
3/27
4/27
5/27
6/27
7/27
8/27
9/27
10/27
11/27
12/27

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.