Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Ponad 2 mln zł na rozbudowę infrastruktury sportowej w powiecie ostrowskim!

Powiat Ostrowski otrzymał ponad 2 mln złotych na rozbudowę infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej oraz w Zespole Szkół w Małkini Górnej.

2022/11/ponad-2-mln-zlotych-na-rozbudowe-infrastruktury-sportowej-w-powiecie-ostrowskim-fot-straostwo-powiatowe-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6363d0d419375 Fot. Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka

W środę 2 listopada w Starostwie Powiatowym w Ostrowi Mazowieckiej sekretarz stanu, pełnomocnik rządu do spraw rozwoju sportu dzieci i młodzieży w Ministerstwie Sportu i Turystyki Arkadiusz Czartoryski wręczył staroście ostrowskiemu Zbigniewowi Chrupkowi czek na kwotę 2 mln 66 tys. 600 złotych na realizację dwóch zadań.

Dzięki pomocy finansowej z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska uczniowie Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej będą mogli korzystać z nowego boiska piłkarskiego, wielofunkcyjnej bieżni oraz skoczni do skoku w dal, a uczniowie "Rubinka" w Ostrowi Mazowieckiej będą cieszyć się wyremontowaną salą gimnastyczną.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Obywatel   23:53, 17.01.2023

Niech wąsacz da lepiej te miliony na odśnieżanie chodników

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.