Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Pierwsza wystawa wyjątkowych obrazów Gosi Rusak

W Bibliotece Pedagogicznej w Ostrowi Mazowieckiej dostępna jest wyjątkowa wystawa obrazów uczennicy Zespołu Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie.

2022/11/pierwsza-wystawa-wyjatkowych-obrazow-gosi-rusak-fot-biblioteka-pedagogiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_6373609192409 Fot. Biblioteka Pedagogiczna w Ostrowi Mazowieckiej

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do obejrzenia wystawy obrazów Małgorzaty Rusak - zdolnej uczennicy Zespołu Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie. Małgosia w szkole osiąga bardzo dobre wyniki również cechuje ją wysoka kultura osobista. W swoim życiu posiada dwie pasje. Jedna z nich to konie, a przygodę z tymi zwierzętami zaczęła już mając sześć lat. Regularnie uczęszcza na zajęcia, podczas których nie tylko jeździ konno, ale również zajmuje się ich opieką m.in. karmieniem i czyszczeniem. Jeździectwo pomaga jej utrzymywać dobra sprawność fizyczną oraz kondycję. 

Od niedawna drugą pasją Małgosi jest malarstwo, chociaż jak się okazuje sztuka jest jej wiernym towarzyszem od zawsze. Uczennica Zespołu Szkół Specjalnych w Starym Lubiejewie jest samoukiem, a godziny spędzone z pędzlami i farbami dają jej wiele satysfakcji i szczęścia. Malowanie jest dla niej sposobem na przekazywanie emocji. Technika, którą posługuje się Małgosia to akwarele na płótnie. Ta zdolna uczennica na początku swojej kariery malarskiej odtwarza obrazy, które zobaczyła. Są one dla niej inspiracja w poszukiwaniu własnego stylu.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.