Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Oficjalne otwarcie sezonu morsowego nad stawem miejskim w Ostrowi Mazowieckiej

Ostrowskie morsy już w niedzielę oficjalnie otworzą sezon nad stawem miejskim w Ostrowi Mazowieckiej. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w morsowaniu weź udział w wydarzeniu!

2022/11/oficjalne-otwarcie-sezonu-morsowego-nad-stawem-miejskim-w-ostrowi-mazowieckiej-program-wydarzenia-fot-morsowiaki-jpg_637b855fd0f40 Fot. Morstrowiaki

Już w niedzielę 27 listopada o godz. 12.00 nad stawem miejskim w Ostrowi Mazowieckiej dzięki współpracy z Urzędem Miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej grupa morsów ze stowarzyszenia Morstrowiaki oficjalnie otworzy sezon na zimne kąpiele. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w morsowaniu weź udział w wydarzeniu. Doświadczone ostrowskie morsy chętnie udzielą niezbędnych wskazówek jak robić to poprawnie. Jeśli jednak nie lubisz zimnej wody to przyjdź pokibicować i wesprzeć uczestników morsowania. Oficjalnemu otwarciu sezonu morsowego towarzyszyć będzie zbiórka funduszy dla stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk dla dzieci chorych na epidermolysis bullosa - EB. Stowarzyszenie będzie miało punkt informacyjny. Ponadto będzie można wziąć udział w licytacji ciekawych przedmiotów oraz usług.

- Morsowanie każdego roku zyskuje na popularności dzięki temu, że jest to rozrywka dostępna dla każdego.. Zimne kąpiele, zwykle realizowane od późnej jesieni do wiosny, poza ogromną dawką pozytywnej energii pozwalają na budowanie wspaniałych relacji pomiędzy uczestnikami a poza tym jak twierdzi medycyna oraz większość zaprawionych morsów niesie za sobą ogrom korzyści zdrowotnych. Przede wszystkim wzmacnia odporność, poprawia wydolność układu sercowo-naczyniowego, poprawia krążenie i ukrwienie skóry, wspomaga regenerację organizmu i co ciekawe wspomaga odchudzanie - informują Morsowiaki.

Program wydarzenia:

11:30 rejestracja uczestników - oświadczenie,

12:00 otwarcie imprezy, powitanie gości,

12:20 licytacje dla dzieci chorych na E.B.,

12:50 rozgrzewa,

13:00 wejście do wody,

13:15 gorąca zupa,

14:00 biesiada w remizie w Starej Grabownicy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.