Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


Już w sobotę dzieci spotkają się z "Alicją w Krainie Czarów"

Teatr Scena Kotłownia zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat na aktywizujące familijne przedstawienie pt. "Alicja w Krainie Czarów". Zajęcia mają charakter spotkań familijnych i zakładają zabawę dzieci z rodzicami.

2022/11/alicja-w-krainie-czarow-fot-teatr-scena-kotlownia-jpg_637c7ddf50254 Fot. Teatr Scena Kotłownia

Już w sobotę 26 listopada o godz. 10.00 w Teatrze Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Lubiejewskiej 19 odbędzie się aktywizujące familijne przedstawienie pt. "Alicja w Krainie Czarów", na które zaproszone są dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Spektakl opowiada historię małej dziewczynki, która rusza w pogoń za przedziwnym królikiem przemierzając Krainę Czarów. Widzowie razem z nią poznają niezwykłą gąsienicę, szalonego Kapelusznika oraz dziwacznego kota. Teatr Scena Kotłownia muzykować będzie w czarodziejskim ogrodzie, a do wspólnej zabawy zabiorą wszystkich uczestników magiczne karty Królowej Kier.

- Bajki Ence-Pence to wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są nie  tylko jego odbiorcami, ale stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki. Tu taniec zaplata się z dźwiękiem, ruch z kolorem, słowo z gestem, a wszystko razem tworzy niezapomnianą przygodę, dając mnóstwo radości. 
Zajęcia mają charakter spotkań familijnych i zakładają zabawę dzieci z rodzicami - informuje Teatr Scena Kotłownia w Ostrowi Mazowieckiej.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.