Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Przedostatnie warsztaty muzyczne z Kwartetem Amok w Broku

Biblioteka Publiczna w Broku zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w przedostatnich warsztatach z Kwartetem Amok. Tematem spotkania będzie "Muzyczny wehikuł czasu: Klasycyzm".

2022/11/warsztaty-muzyczne-z-kwartetem-amok-fot-biblioteka-publiczna-w-broku-jpg_637e25b349a70 Fot. Biblioteka Publiczna w Broku

W poniedziałek 28 listopada o godz. 10.30 na sali widowiskowej w Broku, znajdującej się przy ul. Pułtuskiej 22 odbędą się przedostatnie warsztaty z Kwartetem Amok, prowadzone w ramach cyklu spotkań pt. "Malowanie słowem i muzyką". Biblioteka Publiczna w Broku zaprasza na to wydarzenie wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Tematem spotkania będzie "Muzyczny wehikuł czasu: Klasycyzm", gdzie uczestnicy wspólnie z kwartetem przeniosą się w czasie do Wiednia z końca XVIII wieku, aby spotkać słynnych klasyków wiedeńskich.

Kwartet Amok tworzą absolwentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, które chciałyby zaszczepić swoją miłością do muzyki wszystkie dzieci oraz rodziców i pokazać im, że przy muzyce klasycznej można się wzruszyć, ale również dobrze bawić. Zapisy na warsztaty muzyczne odbywają się w Bibliotece Publicznej w Broku lub pod numerem telefonu 29 745 75 01.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.