Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Wystawa w ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrowi Mazowieckiej!

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia w Bibliotece Pedagogicznej w Ostrowi Mazowieckiej została zorganizowana wystawa misiów, w której wzięła udział dziewczynka z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/11/wystawa-misiow-w-ramach-swiatowego-dnia-pluszowego-misia-fot-biblioteka-pedagogiczna-w-ostrolece-jpg_637f785b32c5c Fot. Biblioteka Pedagogiczna w Ostrowi Mazowieckiej

W Bibliotece Pedagogicznej w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowano wystawę pluszowych misiów z okazji Światowego Dnia Misia. Na wystawie pojawiły się misie pięcioletniej dziewczynki, która chodzi do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. Kornelia Szczapa uczestniczy w Światowym Dniu Misia już trzeci rok i została poproszona przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrowi Mazowieckiej o zorganizowanie wystawy jej misiów. Kornelia ma bardzo dużą ilość misiów, a w jej kolekcji znajduje się bardzo ciekawy miś Horacy, który jest sterowany tabletem. Miś Horacy mówi, porusza uszami, uczy cyferek,  alfabetu,  śpiewa piosenki i opowiada bajkę.

Do zabawy i nauki służy jej również figurka niedźwiedzia Baloo, bohatera opowieści "Księga dżungli". Za pomocą tej figurki Kornelia słucha pięknej bajki, gdy tylko umieści ją na specjalnym głośniku. Ostatnio zaprzyjaźniła się z interaktywnym misiem Episiem, którym chętnie się bawi. Ten miś nie tylko mówi, ale wymaga od niej odpowiedzialności oraz uczy empatii. Kornelia wie, że jeśli nosek misia świeci się na niebiesko, to znaczy, że miś jest śpiący i trzeba go położyć spać. Jeśli nosek świeci się na żółto - miś jest głodny wtedy go karmi.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.