Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


Juniorzy z awansem do ligi wojewódzkiej (zdjęcia)

2 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się spotkanie podsumowujące rundę jesienną drużyny juniorów MKS Małkinia prowadzonych przez trenera Wisława Jarząbka. 

2022/12/ostrow-jpg_63930e719b618

Na spotkaniu obecny był Wojciech Przywoźny reprezentujący firmę Domost, która od wielu lat wspiera młodzież MKS, obejmując patronatem drużynę juniorów. Na uroczystości obecni również byli: prezes klubu Łukasz Fidorczuk i sekretarz Mariusz Kochański. Spotkanie oficjalnie rozpoczął trener drużyny Wiesław Jarząbek, który podsumował bardzo udany sezon, ponieważ juniorzy z Małkini nie mieli sobie równych w lidze. 

Trener przedstawił plany na przyszłość, zachęcając zawodników do dalszej pracy, aby przygotować się do rozgrywek Ligi Wojewódzkiej. Firma Domost ufundowała nagrody dla zawodników w postaci koszulek wyjściowych, plecaki i piłki. Zarząd razem z trenerem podziękowali sponsorowi za okazałe wsparcie i wieloletnią pomoc. 

- Słowa podziękowania chciałbym skierować do Ewy Siwek - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Urzędu Gminy i wszystkich, z którymi na co dzień współpracę. Nie mówię tego bo tak trzeba czy wypada. Czasy nie są łatwe. Wszystko kosztuje, a budżet nie jest z gumy. Będąc na co dzień przy organizacji klubu mamy jako zarząd świadomość pewnych rzeczy, dlatego wsparcie firmy Domost to dla klubu bardzo duża pomoc. Dziękuję trenerowi za włożony wysiłek, a zawodników zachęcam do dalszych treningów, bo klub to spory kawałek historii, którą mają możliwość kontynuować - mówi Łukasz Fidorczuk, prezes klubu.

Mistrzami rozgrywek zostali: Oliwier Antoniak, Jakub Będziński, Karol Błaszczyk, Miłosz Czyżewski, Jakub Dawidczyk, Oskar Ferenc, Dawid Gąsior, Bartosz Jakubik, Igor Kaczyński, Bartoswz Knajp, Jan Kraszewski, Bartosz Kruk, Mateusz Mazurek, Mateusz Puścian, Kacper Rostkowski, Grzegorz Sawecki, Bartosz Sienicki, Krystian Sierota, Maciej Skarżyński, Szymon Suski, Kacper Wilk, Wiktor Złotkowski, Antoni Zyśk.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Juniorzy z awansem do ligi wojewódzkiej (zdjęcia)

1/29
2/29
3/29
4/29
5/29
6/29
7/29
8/29
9/29
10/29
11/29
12/29

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.