Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Cristiano Ronaldo w Ostrovii?

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zakończyli rundę jesienną na piątym miejscu. Obecnie ekipa spotyka się nawet dwa razy w tygodniu na Orliku.

32220

Podopieczni Roberta Wilczewskiego rozpoczną przygotowania do rewanżów 9 stycznia. W planach są cztery jednostki treningowe, zaś zwieńczeniem będzie sparing w weekend. Na ten moment Ostrovia zagra siedem sparingów. - Prawdopodobnie będzie jeszcze jeden - mówi szkoleniowiec.

Nasi zagrają z czwartoligowcami: Turem Bielsk Podlaski, Ruchem Wysokiem Mazowieckiej, piątoligowcami: Żbikiem Nasielsk i MKS Ciechanów oraz przedstawicielami Klasy A: Narwią II Ostrołęka, Bartnikiem Myszyniec oraz GKS Łyse.

- Na chwilę obecną nic mi nie wiadomo o zamiarach odejścia któregoś z zawodników. Transferów do klubu też raczej nie będzie. Cieszą mnie powroty braci Barzałów: Kamila i Emila, jak również Damiana Płotczyka, którzy większość meczów tamtej rundy opuścili z powodu wyjazdów. Będą dla nas wzmocnieniem kadry w rundzie wiosennej - dodaje.

Wilczewski zaskoczył kwestią słynnego Portugalczyka. - Rozważaliśmy pozyskanie Cristiano Ronaldo po tym jak rozstał się z Manchesterem United. Całe szczęście, nie udało się nawiązać kontaktu, bo teraz po mistrzostwach świata widać, że prawdopodobnie nie dałby rady powalczyć o pierwszy skład z naszymi napastnikami! - śmieje się.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Zbyszek Orlowski   12:29, 13.12.2022

Za Kusika ciotka musiała płacić a co mowa za Cristiano ????

Wujek Cristiano Ronaldo   22:23, 17.12.2022

Ja zapłace ale tyle co za Kusika nie dam. Max 8400 zł ! Kusik młody a Krzysiu juz swoje lata ma

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.