Opublikowano . Kraj i świat | Sport | Piłka nożna


Argentyna - Chorwacja. Komu finał?

Przed nami pierwszy mecz półfinałowy piłkarskich mistrzostw świata. Dzisiaj o godz. 20:00 rozpocznie się starcie Argentyny z Chorwacją. Komu dane będzie świętować awans do najważniejszego spotkania Mundialu?

2022/12/sokol-jpg_6398387713ad7

Jak typujecie wynik tego starcia? Czy po raz kolejny zobaczymy dogrywkę? A może serię rzutów karnych? Piszcie w komentarzach.

Zapraszamy do zabawy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.