Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Mieszkańcy wspólnie kolędowali podczas Gminnego Wieczoru Wigilijnego w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

Wyjątkowe spotkanie odbyło się w Małkini Górnej, gdzie miał miejsce Gminny Wieczór Wigilijny. Mieszkańcy mogli wspólnie kolędować i nastroić się na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

2022/12/gminny-wieczor-wigilijny-w-malkini-gornej-fot-ostrowmaz24-jpg_639f61f63d620

W niedzielę 18 grudnia o godz. 18.00 odbył się Gminny Wieczór Wigilijny w Małkini Górnej. Przedświąteczne spotkanie odbyło się na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina. Wszystkich zaproszonych gości oraz mieszkańców przywitała Bożena Kordek, wójt gminy Małkinia Górna. Następnie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu lokalnych artystów tj., Bernadeta Wiatr, Natalia Pasztaleniec, Aleksandra Małecka, zespół ludowy "Małkinianka", zespół "Belfer's Band", chór "Cantilena". Podczas wydarzenia dostępny był kiermasz świąteczny, gdzie można było zakupić domowe wypieki, a także własnoręcznie wykonane ozdoby.

-Pozwólcie, że dzisiaj złożę wam życzenia, najpiękniejszych i najwspanialszych świąt. Każde święta są cudowne, ale myślę, że kiedy już nie jesteśmy dręczeni epidemią, że te święta będą szczególnie piękne i ważne. Przede wszystkim chciałabym, żeby w następnym roku, i życzę państwu tego, towarzyszyło wam zdrowie i szczęście, nie wypuszczali tych najważniejszych dla nas spraw- mówiła Bożena Kordek, wójt gminy Małkinia Górna.

Na zakończenie wydarzenia odbył się koncert zespołu "InoRos", który wprowadził na salę pozytywną atmosferę. Wszyscy obecni wspólnie celebrowali wydarzenie, podczas którego mogli spędzić czas wspólnie z rodzinami lub znajomymi, a także wzajemnie się integrować. Publiczność wróciła do swoich domów w świątecznym nastroju, aby wyczekiwać nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarzZobacz zdjęcia: Mieszkańcy wspólnie kolędowali podczas Gminnego Wieczoru Wigilijnego w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

1/56
2/56
3/56
4/56
5/56
6/56
7/56
8/56
9/56
10/56
11/56
12/56

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.