Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Uroczysta wigilia ŚDS i Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań" w restauracji Cobra

Środowiskowy Dom Samopomocy i Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Przystań" podzielili się opłatkiem podczas wigilii w restauracji Cobra.

2022/12/wigilia-sds-i-stowarzyszenia-osob-niepelnosprawnych-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_63a4547524abc Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

W czwartek 15 grudnia w restauracji Cobra w Ostrowi Mazowieckiej zorganizowana została uroczysta wigilia Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Przystań". Podczas spotkania uczestnicy podzielili się wspólnie opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Ksiądz Maciej Sztych odczytał ewangelię według św. Łukasza i wszyscy zasiedli do posiłku. Na udekorowanym stole znalazły się potrawy wigilijne, a dodatkowo atmosferę uświetnił występ zespołu Retro Band, który zaśpiewał kolędy. Zgromadzeni goście chętnie przyłączyli się do kolędowania tworząc ciepłą i rodzinną atmosferę.

Na wydarzeniu pojawili się również goście, tj. sekretarz miasta Ostrów Mazowiecka Sylwia Katarzyna Kos, czy też dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Integracji Społecznej Dorota Ambroziak.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.