Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


"Programowanie na dywanie" z Miejską Biblioteką Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej poinformowała o zapisach na nowy sezon zajęć pn. "Programowanie na dywanie". Wszystkie dzieci, które lubią nową technologię będą mogły wziąć udział w zajęciach z robotami Photon.

2022/12/zajecia-z-programowania-z-mbp-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63a464a7d62ce Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

Ruszyły zapisy na nowy sezon zajęć z programowania, które odbywać się będą we wtorki o godz. 16.45 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej. "Programowanie na dywanie" to zajęcia z programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów Photon, które są polskimi robotami edukacyjnymi. Zadaniem robotów jest prowadzenie użytkowników w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania. Zajęcia zostaną podzielone na grupy wiekowe - 5-6 lat oraz 7-9 lat. Grupy odbędą osiem spotkań, po jednym w każdym tygodniu przez godzinę. Po zakończeniu cyklu spotkań zebrana zostanie następna grupa, aby każde chętne dziecko mogło skorzystać z warsztatów.

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, w związku z czym obowiązują zapisy, które odbywają się pod numerem tel. 798 894 141. Jeśli wszystkie miejsca zostaną zajęte jest możliwość zapisania dziecka na styczeń oraz luty.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.