Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


"Programowanie na dywanie" z Miejską Biblioteką Publiczną w Ostrowi Mazowieckiej

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej poinformowała o zapisach na nowy sezon zajęć pn. "Programowanie na dywanie". Wszystkie dzieci, które lubią nową technologię będą mogły wziąć udział w zajęciach z robotami Photon.

2022/12/zajecia-z-programowania-z-mbp-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63a464a7d62ce Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

Ruszyły zapisy na nowy sezon zajęć z programowania, które odbywać się będą we wtorki o godz. 16.45 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej. "Programowanie na dywanie" to zajęcia z programowania dla dzieci z wykorzystaniem robotów Photon, które są polskimi robotami edukacyjnymi. Zadaniem robotów jest prowadzenie użytkowników w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania. Zajęcia zostaną podzielone na grupy wiekowe - 5-6 lat oraz 7-9 lat. Grupy odbędą osiem spotkań, po jednym w każdym tygodniu przez godzinę. Po zakończeniu cyklu spotkań zebrana zostanie następna grupa, aby każde chętne dziecko mogło skorzystać z warsztatów.

Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona, w związku z czym obowiązują zapisy, które odbywają się pod numerem tel. 798 894 141. Jeśli wszystkie miejsca zostaną zajęte jest możliwość zapisania dziecka na styczeń oraz luty.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.