Opublikowano . Mazowieckie | Kultura i rozrywka | Inne


Już po raz siedemnasty fotografowie amatorzy mogą wziąć udział w konkursie pt. "Mazowsze bliskie sercu"

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla fotografów amatorów pt. "Mazowsze bliskie sercu". Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród.

2022/12/konkurs-fotograficzny-mazowsze-bliskie-sercu-fot-urzad-miasta-ostrow-mazowiecka-jpg_63ac474857994 Fot. Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka

"Mazowsze bliskie sercu" to konkurs fotograficzny dla fotografów, którzy amatorsko wykonują zdjęcia. Konkurs właśnie trwa i ma już swoją siedemnastą edycję, której tematem jest "Cztery pory Mazowsza". Temat został podzielony na cztery kategorie, tj. wiosna, lato, jesień, zima. Aby wygrać wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu w jednej z kategorii konkursowych. Jury będą zwracać uwagę na treść oraz jakość wykonanych prac.

Najważniejsze jest jednak, że konkurs jest organizowany dla fotografów amatorów, czyli nie mogą w nim wziąć udziału osoby zajmujące się zawodowo fotografią, absolwenci uczelni plastycznych i filmowych z tytułem magistra bądź licencjata albo tytułem równorzędnym, potwierdzającym wykształcenie wyższe na tym samym poziomie, a także nauczyciele akademiccy takich uczelni, osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyły nagrodę w konkursie lub brały udział w warsztatach organizowanych w ramach konkursu oraz pracownicy pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Każdy uczestnik, który zdecyduje się na udział może wysłać tylko jedno zdjęcie. Należy to zrobić do 31 maja 2023 roku i razem ze zdjęciami przesłać skan formularza zgłoszeniowego dla osób pełnoletnich lub niepełnoletnich, który znajduje się na stronie: https://mazovia.pl/pl/konkursy/mazowsze-bliskie-sercu-1.html na adres mailowy: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl. Konkurs zostanie przeprowadzony jednoetapowo. Spośród wszystkich prac jury oceni i wybierze do 16 zwycięskich fotografii. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata konkursu publiczności.

Laureaci konkursu mogą wygrać następujące nagrody:

  • I nagroda - w wysokości 2 tys. złotych - dla każdej z kategorii konkursowych,

  • II nagroda - w wysokości 1 tys. 500 złotych - dla każdej z kategorii konkursowych,

  • III nagroda - w wysokości 1 tys. złotych - dla każdej z kategorii konkursowych,

  • Do trzech wyróżnień - po 800 złotych każde,

  • Nagroda publiczności - internautów - w wysokości 1 tys. złotych.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.