Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna


GKS Andrzejewo gra w hali

Piłkarze z Andrzejewa mają wolne od regularnych treningów.

2022/09/gks-andrzejewo-jpg_6336c90151b1c

- Spotykamy się w środy, żeby pograć w hali. Występujemy również w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej Halowej w Czyżewie. W planie jest też kilka turniejów do zagrania. Przygotowania do rundy wiosennej zaczniemy 14 lutego - mówi Łukasz Kamiński.

Szkoleniowiec GKS przyznaje, że był czas na reset po nieudanej rundzie. - Do startu przygotowań został miesiąc. Ligę zaczniemy dopiero w kwietniu, więc jest dużo czasu na odpoczynek. Cieszymy się, bo w Andrzejewie powstała grupa młodzieżowa. Treningi w GKS rozpoczęły dzieci z roczników 2008/2010 - dodaje.

W okresie przygotowawczym zespół rozegra sześć meczów kontrolnych. - W pierwszej części zagramy z ekipami z Klasy A i Klasy Okręgowej. Dwa ostatnie sparingi to boje z ligowymi rywalami. Dlaczego? Z prostego powodu. Zaczynamy zmagania o punkty miesiąc po "Okręgówce" i nie będzie innego wyjścia, jak mierzyć się z ekipami z naszej ligi - mówi Kamińśki.

Plan sparingów GKS Andrzejewo
25.02., ULKS Ołdaki
04.03., Wymakracz Długosiodło
11.03., KS Wąsewo
18.03., GKS Łyse
25.03., KS Pniewo
01.04., Orz Goworowo

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.