Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Tenis


XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego już wkrótce w Wąsewie!

Urząd Gminy Wąsewo wraz z Klubem Sportowym Wąsewo zapraszają do wzięcia udziału w XI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego.

2020/02/tenis-stolowy-ping-pong-jpg_5e39765cc8af1 Zdjęcie ilustracyjne

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Ryszarda Łoniewskiego odbędzie się w sobotę 18 lutego w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie o godz. 9.00. Termin zgłoszeń trwa do piątku 17 lutego. Aby wziąć udział w turnieju należy wysłać wiadomość SMS o treści "imię i nazwisko oraz kategoria wiekowa" pod nr tel. 664 144 246.

Kategorie i grupy wiekowe:

  • dziewczęta open,

  • zrzeszeni w klubach,

  • mężczyźni (amatorzy),

  • dziewczęta szkoły podstawowe & chłopcy szkoły podstawowe.

Program turnieju:

9.00 - Kategorie dziewczęta szkoły podstawowe i chłopcy szkoły podstawowe,

11.00 - Oficjalne otwarcie turnieju oraz początek gier kategorii dziewczęta open oraz mężczyźni amatorzy,

12.00 - Kategoria zrzeszeni w klubach

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.