Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia ruszyła z przygotowaniami

W poniedziałek piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka spotkali się na pierwszych zajęciach. W premierowych zajęciach wzięło udział 15 zawodników.

2022/10/ostrovia-wilczewski-jpg_63380fad83642

- W okresie przygotowawczym w planach mamy cztery jednostki treningowe w tygodniu oraz weekendowy sparing. Pierwszy z nich odbędzie się 22 stycznia - mówi Robert Wilczewski, szkoleniowiec Ostrovii.

Nasi zmierzą się z takimi ekipami jak: FC 2012 Różan, Narew II Ostrołęka, Tur Bielsk Podlaski, Żbik Nasielsk, Ruch Wysokie Mazowieckie, Bartnik Myszyniec, MKS Ciechanów oraz GKS Łyse.

Dobrą wiadomością jest fakt, iż nikt nie zgłaszał chęci odejścia. - Transferów do klubu też raczej nie będzie. Cieszą mnie powroty braci Barzałów: Kamila i Emila, jak również Damiana Płotczyka, którzy większość meczów tamtej rundy opuścili z powodu wyjazdów. Po kontuzji do  zdrowia wraca również Mikołaj Krysiak. Będą dla nas wzmocnieniem kadry w rundzie wiosennej - dodaje Wilczewski.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.