Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Charytatywny bieg oraz morsowanie podczas 31. Finału WOŚP w Ostrowi Mazowieckiej!

Stowarzyszenie Ostrów Biega zaprasza wszystkich chętnych na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowi Mazowieckiej. Odbędzie się bieg charytatywny oraz morsowanie. 

2023/01/charytatywny-bieg-oraz-morsowanie-podczas-31-finalu-wosp-w-ostrowi-mazowieckiej-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63be90de76896 Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Podczas tego dnia będzie miał miejsce bieg charytatywny oraz morsowanie. Do wzięcia udziału w tych sportowych wydarzeniach zaprasza Stowarzyszenie Ostrów Biega oraz klub morsów - Morstrowiaki. 

- Jeżeli jesteś miłośnikiem biegania, morsowania, spacerowania, nordic walking, a może po prostu chcesz wesprzeć ostrowski sztab i być częścią drużyny wspierającej walkę z SEPSĄ?
W takim razie nie może Ciebie tu zabraknąć! - możemy przeczytać na stronie wydarzenia. 

Plan wydarzenia: 

Miejsce: Staw Miejski obok Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej

11.00 - zbiórka

11.15 - start biegu ulicami miasta (ok. 4 km biegu, 2.5 km marszu oraz 380 m spaceru)

12.00 - morsowanie

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.