Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Powracają rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej!

Po dwuletniej przerwie zostaje wznowiona "halówka", której rozpoczęcie zaplanowane jest na początek lutego br. MOSiR zaprasza osoby zainteresowane udziałem w lidze.

pilka_hala_06_03_18 Zdjęcie ilustracyjne

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej poinformował, że rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w 2023 roku zostają reaktywowane. Po dwuletniej przerwie zostaje wznowiona "halówka", której rozpoczęcie zaplanowane jest na początek lutego br. W rozgrywkach mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Po weryfikacji zgłoszeń spotkanie organizacyjne zaplanowane jest na 25 stycznia br.

Deklarację udziału należy przesłać na adres: b.pietkiewicz@mosir.ostrowmaz.pl do 20 stycznia 2023 roku. O szczegółach wszyscy zainteresowani powiadomieni zostaną drogą elektroniczną.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.