Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Łukasz Drapała zagra koncert podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowi Mazowieckiej (wideo)

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zapowiedział występ Łukasza Drapały, finalisty The Voice of Poland, na 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artysta wraz z zespołem dostarczy nam świetnej atmosfery na ostrowskiej scenie.

2023/01/koncert-lukasza-drapaly-fot-miejski-dom-kultury-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_63bfe5ff8115f Fot. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej

W niedzielę 29 stycznia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowano na ten dzień wiele niesamowitych atrakcji, jednak największą gwiazdą okazał się koncert w wykonaniu Łukasza Drapały, finalisty The Voice of Poland.

Łukasz Drapała ma za sobą bardzo bogatą przeszłość muzyczną. Jest wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem, gra również na gitarze elektrycznej oraz akustycznej, czy też przynależy do zespołu "Chemia". Swoje zdolności postanowił zaprezentować w programie Mam Talent, gdzie dotarł do półfinału, a następnie spróbował swoich sił w The Voice of Poland i zachwycił wszystkich już podczas przesłuchania.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.