Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia rozstrzelała rywali. Radziejewski z ośmioma bramkami

Gracze Ostrovii Ostrów Mazowiecka zostali najlepszą ekipą turnieju, który odbył się w Kadzidle.

2023/01/ostrovia-2010-jpg_63bfee9d42086

Podopieczni Wojciecha Syposza z rocznika 2010 rywalizowali ze starszymi, ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Piłkarze Ostrovii wygrali zmagania, notując cztery zwycięstwa i dwa remisy. Osiem Trafień zaliczył Dominik Radziejewski. Trzy bramki zdobył Mateusz Mikołajczyk, dwie Mateusz Krystoszyk, a jedną Kacper Jastrzębski.

Ostrovię Ostrów Mazowiecki reprezentowali: Jan Siedlecki, Kacper Jastrzębski, Mateusz Krystoszyk, Mateusz Mikołajczyk, Mikołaj Andryszczyk, Kordian Skarzyński, Michał Kowalczyk, Jakub Zakrzewski, Dominik Radziejewski. Trener: Wojciech Syposz.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.