Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej. Trwają zapisy!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza babcie i dziadków do wspólnej zabawy z wnukami w siedzibie placówki. Zapisz się już dziś! Spiesz się, liczba miejsc ograniczona.

2023/01/dzien-babci-i-dziadka-w-miejskiej-bibliotece-publiczne-w-ostrowi-mazowieckiej-trwaja-zapisy-fot-miejska-biblioteka-publiczna-w-ostrowi-mazowieckiej-png_63c52b6f512b7 Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej

Dzień Babci i Dziadka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia o godz. 17.00. Pracownicy miejskiej biblioteki zapraszają babcie oraz dziadków do wspólnej zabawy z wnukami. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wykonać upominki oraz wspólnie wziąć udział w zabawach i konkursach. Z tej okazji, na rodziny czekać będzie słodka niespodzianka.

Warto pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na wydarzenie odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej oraz telefonicznie: 798 894 141 lub 798 893 939.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.