Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Michał Ptak Damian Pniewski Szymon Podgórski zostanie Sportowcem Roku?

Futbol amerykański to praktycznie sport narodowy w USA, natomiast w naszym kraju tak naprawdę dopiero raczkuje. Miłośnikami tej dyscypliny są Michał Ptak, Damian Pniewski oraz Szymon Podgórski. Cała trójka reprezentując barwy klubu Rhinos Wyszków sięgnęła po tytuł Mistrzów Polski w dziewięcioosobowej odmianie tego sportu.

2023/01/sportowiec-roku-170-kopia-jpg_63c5343d4e8c2

Michał, Damian i Szymon pochodzą i na co dzień mieszkają w Ostrowi Mazowieckiej. W ich sercach na stałe zagościł futbol amerykański, a z racji braku w ich mieście drużyny z tej dziedziny sportu zdecydowali się reprezentować barwy Rhinos Wyszków w rozgrywkach Polskiej Futbol Ligi 9.

Wyszkowskie "Nosorożce" rozegrały perfekcyjny sezon. Wyszkowianie nie mieli większych problemów w fazie grupowej, często wysoko ogrywając swoich rywali, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w grupie. W ćwierćfinale trafili na drugą drużynę z grupy B, czyli Grizzlies Gorzów Wielkopolski. Rhinos wygrali na wyjeździe aż 62:0 i nie zostawili gospodarzom złudzeń. Półfinał przyniósł im rywalizację z Miners Wałbrzych, gdzie po ciężkim meczu odnieśli zwycięstwo wynikiem 12:0. W finale zmierzyli się z rewelacją rozgrywek klubem Wilki Łódzkie. Po zaciętym finale, zakończonym wynikiem 26:24, Rhinos Wyszków odnieśli zwycięstwo. Bardzo ważnymi zawodnikami ekipy byli: Michał Ptak, Damian Pniewski oraz Szymon Podgórski, którzy w znaczącym stopniu przyczynili się do zdobycia tytułu Mistrzów Polski.

Michał Ptak Damian Pniewski Szymon Podgórski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.694 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Obywatel   23:26, 17.01.2023

Niech ktos powie temu karłowi z ratusza zeby zaczał odśnieżać chodniki

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.