Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Weronika Lenkiewicz czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Weronika Lenkiewicz wielokrotnie przełamywała własne bariery w 2022 roku. Biegaczka może poszczycić się tytułem najszybszej maratonki na Kurpiach. Weronice podczas 39. Toruń Maratonu udało złamać się magiczną barierę trzech godzin. Zawodniczka mieszkająca w miejscowości Olszewka toruńskie zmagania zakończyła na drugiej pozycji osiągając wspaniały czas 2:58,14 s.

2023/01/sportowiec-roku-132-kopia-jpg_63c5346755dd6

Świetną dyspozycję 30-latka zaprezentowała również podczas XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego stając na najniższym stopniu podium w kategorii open kobiet.

Zawodniczka Biegam Bo Lubię Ostrołęka ma także na swoim koncie kilka wywalczonych tytułów w 2022 roku. Pierwszą lokatę zajmowała podczas Biegu Miodobrania Kurpiowskiego 2022 na 10 km, Charytatywnego Biegu Kurpsiów 10 kilometrów dla Gabrysia, dziesiątej edycji Goworowskiego Biegu dla Zdrowia.

Co ciekawe Weronika specjalizuje się nie tylko w biegach po płaskiej powierzchni. Wyścigi z przeszkodami również nie są jej obce. W sierpniu wygrała rywalizację open kobiet podczas Runmageddonu Ostrołęka 2022.

Weronika Lenkiewicz czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.634 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.