Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Marcel Piersa rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Marcel Piersa w ekspresowym tempie progresuje pod czujnym okiem Arkadiusza Ludwiczka. Reprezentant Fight Academy Ostrołęka w 2022 roku kilkukrotnie pokazywał próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Warszawska Granda K-1 vol. 67 była miejscem pierwszego pojedynku Marcela w 2022 roku. Pod koniec stycznia Piersa pewnie pokonał rywala z Kielc. Miesiąc później podczas 69 edycji warszawskiej imprezy młody wojownik nie pozostawił żadnych złudzeń rywalowi z Łodzi. Zawodnicy stoczyli pojedynek w kategorii -71 kg junior.

2023/01/sportowiec-roku-090-kopia-jpg_63c5348b666d2

Oba występy w stolicy stanowiły element przygotowań do najważniejszych amatorskich zawodów K1, czyli Mistrzostw Polski w Kartuzach, które odbyły się pod koniec kwietnia. Marcel, dla którego był to debiut w tak poważnej imprezie zaprezentował świetną postawę, która poskutkowała zdobyciem brązowego medalu w kategorii junior młodszy -71 kg. Przynależność do czołówki krajowej kickboxer potwierdził podczas Pucharu Polski K1 w Starachowicach. Na szyi 16-latka zawisł srebrny krążek.

Skwitowaniem świetnego roku w wykonaniu Marcela była zwycięska walka na Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Piersa wspierany przez pokaźną grupę kibiców pokonał na punkty zawodnika warszawskiej Legi Victora Obarzanka.

Marcel Piersa czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.661 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.