Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Nagraj życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka i wygraj nagrodę!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza do udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka". Najciekawsze życzenia zostaną nagrodzone!

2020/01/babcia-dziadek-jpg_5e26c709e4ecd Zdjęcie ilustracyjne

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka". Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać film z życzeniami dla babci i/lub dziadka oraz przesłać go do wąsewskiej biblioteki na adres e-mail: biblioteka@wasewo.pl. Najciekawsze życzenia zostana nagrodzone! Prace można wysyłać do czwartku 19 stycznia 2023 roku. Natomiast w piątek 20 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie nastąpi ogłoszenie wyników i będzie można odebrać nagrody w godz. 10.00 - 17.00.

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie podkreśla, aby wraz z pracą przesłać formularz zgłoszeniowy. Życzenia zostaną opublikowane na stronie wąsewskiej biblioteki na Facebooku i wyświetlone podczas wydarzenia pt. "Dzień Babci i Dziadka z Biblioteką" w czwartek 26 stycznia.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.