Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Nagraj życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka i wygraj nagrodę!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza do udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka". Najciekawsze życzenia zostaną nagrodzone!

2020/01/babcia-dziadek-jpg_5e26c709e4ecd Zdjęcie ilustracyjne

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsze życzenia dla Babci i Dziadka". Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać film z życzeniami dla babci i/lub dziadka oraz przesłać go do wąsewskiej biblioteki na adres e-mail: biblioteka@wasewo.pl. Najciekawsze życzenia zostana nagrodzone! Prace można wysyłać do czwartku 19 stycznia 2023 roku. Natomiast w piątek 20 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie nastąpi ogłoszenie wyników i będzie można odebrać nagrody w godz. 10.00 - 17.00.

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie podkreśla, aby wraz z pracą przesłać formularz zgłoszeniowy. Życzenia zostaną opublikowane na stronie wąsewskiej biblioteki na Facebooku i wyświetlone podczas wydarzenia pt. "Dzień Babci i Dziadka z Biblioteką" w czwartek 26 stycznia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.