Opublikowano . Powiat ostrowski | Kultura i rozrywka | Inne


Ruszyła XI edycja konkursu pt. "Ptaki w polskim krajobrazie jesienno-zimowym"

Stowarzyszenie "Ludzie z pasją" z Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w XI edycji konkursu pt. "Ptaki w polskim krajobrazie jesienno-zimowym".

2023/01/konkurs-fotograficzny-fot-stowarzyszenie-ludzie-z-pasja-jpg_63c7d2730c276 Fot. Stowarzyszenie "Ludzie z pasją"

Rusza XI edycja konkursu pt. "Ptaki w polskim krajobrazie jesienno-zimowym", który został zorganizowany przez stowarzyszenie z Ostrowi Mazowieckiej "Ludzie z pasją". Konkurs ma na celu propagowanie wiedzy przyrodniczej, rozbudzanie postaw proekologicznych oraz szacunku do przyrody. Udział mogą wziąć wszyscy fotografowie amatorzy, jak i półprofesjonalni fotografowie, bez względu na wiek. Według regulaminu uczestnicy mogą startować w jednej z kilku kategorii:

  • portret ptaka,

  • rzadki gatunek,

  • ciekawa lub nietypowa sytuacja,

  • ptaki w pobliżu siedzib ludzkich,

  • zdjęcie wykonane telefonem komórkowym,

  • zdjęcie młodego fotografa, który w dniu zakończenia konkursu nie ukończył 15 roku życia.

Dla trzech autorów zdjęć z wymienionych kategorii przewidziane są nagrody oraz dyplomy. Dodatkowo jury przeznaczy również nagrodę Grand Prix dla najlepszego zdjęcia spośród wszystkich nadesłanych prac oraz nagrodę specjalną tzw. Perełkę Konkursu, którą otrzyma osoba za najciekawsze, nietypowe oraz oryginalne ujęcie tematu. Należy pamiętać, że jeden autor może zgłosić tylko jedno zdjęcie w wybranej przez siebie kategorii. Osoby poniżej 15 roku życia również mogą zgłosić pracę w dowolnej kategorii i będą wtedy oceniani tak samo, jak pozostali uczestnicy, bez preferencji wiekowych. Ostateczny termin oddania prac upływa 24 marca 2023 roku.

Druk zgłoszenia oraz szczegółowe informacje można pobrać ze strony: https://ludziezpasja.org/projekty/konkurs-fotograficzny/konkurs-fotograficzny-2023/

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.