Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Czy Aleksander Cydejko zostanie Sportowcem Roku?

Ostrowski Klub Karate Kyokushin posiada w swoich szeregach wielu utalentowanych zawodników. Bez wątpienia do tej grupy należy Aleksander Cydejko. Dla młodego karateki 2022 rok był niezwykle owocny.

2023/01/sportowiec-roku-086-kopia-jpg_63c7ed89b2f54

Aleksander marsz po medale rozpoczął podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Karate Kyokushin. Przed własną publicznością udało mu się wywalczyć drugie miejsce w kategorii juniorów. Fantastycznie zaprezentował się również na Mistrzostwach Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Z zawodów rozgrywanych w Ełku wrócił z tytułem Mistrza Polski. Złote medale zawodnik trenujący pod okiem Radosława Grabowskiego zdobywał również podczas Open Ikak Polan Championship - XVII Turnieju Karate Kyokushinkai w Ostrowi Mazowieckiej, Turnieju 2. IKO Nakamura Polish Open w Limanowie, w kategorii juniorów do 60 kg, a także IV Lubawka Cup w kategorii kumite.

Najlepszy start w sezonie Aleksander zanotował w połowie listopada, kiedy to podczas V Wagowych Mistrzostw Europy Karate Kyokushin organizacji World Kyokushin Budokai rozgrywanych w Dębicy zajął trzecie miejsce.

Aleksander rozwija swoje umiejętności w ekspresowym tempie, a rok 2023 zapowiada się dla niego naprawdę obiecująco.

Aleksander Cydejko czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.618 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2022 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2022/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.